Dniówka: Kawhi i PG odpowiedzieli. Na ile pozwoli zdrowie guardów Jazz? Sixers bez Greena

2
fot. NBA League Pass

Phoenix Suns jako jedyni obecnie grają wszystkimi swoimi starterami i jako pierwsi zapewnili już sobie awans do finałów konferencji. W pełni na to zasłużyli, ale to nie zmienia faktu, że zdrowie w tych playoffach rozdaje karty, a Suns jak na razie mają w tym względzie dużo szczęścia. Choć oczywiście nie wyglądało na to, kiedy Chris Paul doznał kontuzji już w meczu otwarcia. Uraz barku jednak nie okazał się aż tak groźny i nie przeszkodził mu zdominować serii z Denver Nuggets, a teraz będzie miał trochę czasu, żeby jeszcze bardziej się podleczyć.

Inną drużyną w półfinałach konferencji dysponującą pełną pierwszą piątką byli do niedawna Philadelphia 76ers, ale właśnie stracili Danny’ego Greena, który już na początku Game 3 doznał kontuzji prawej łydki. Opuści co najmniej dwa tygodnie, więc w najlepszym wypadku wróci na drugą część finałów Wschodu.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

  1. Byłoby super zobaczyć ich obu, bo seria jest dobra i szkoda żeby przez zdrowie się posypała. Ciekawe tylko czy od razu po powrocie Conley byłby w dobrej formie

    Lubię to: 9