Kemba Walker i Celtics na prostej drodze do rozstania

7

Z najnowszych ligowych doniesień wynika, że przygoda Kemby Walkera w Boston Celtics bardzo szybko może dobiec końca. W podobnym tonie mają podobno wypowiadać się obie strony – zarówno management drużyny ze Wschodniego Wybrzeża, jak i sam zawodnik:

Źródła z otoczenia Kemby twierdzą, że rozgrywający czuje się rozżalony tym, że Celtics próbowali przehandlować go za Jrue Holidaya i nadal mogą szukać dla niego wymiany. To sprawiło, że w relacji management-zawodnik pojawiła się spora wyrwa, którą trudno będzie ominąć. Kemba ma świetne relacje z młodymi zawodnikami drużyny – Jaysonem Tatumem i Jaylenem Brownem. Cieszył się na myśl, że będzie mógł być dla nich mentorem. Tego samego nie można jednak powiedzieć o podejściu biura Celtów. Przez to Kemba nie czuje się już w Bostonie potrzebny.

Kemba ma jeszcze dwa lata ważnej umowy z Celtics. W sezonie 22/23, który jest opcją zawodnika może zainkasować 37.6 miliona dolarów. Do Bostonu trafił w 2019 roku w ramach wymiany z Charlotte Hornets. Jak na razie w zielono-białych barwach udało mu się rozegrać 99 meczów, w których notował średnie na poziomie 19.9 punktu i 4.8 asysty w 31 minut gry.

63

KOMENTARZE