Wizards przeanalizują możliwość nowego kontraktu dla Scotta Brooksa

2

Philadelphia 76ers w pięciu meczach wyeliminowali Washington Wizards z tegorocznych playoffów i tym samym jak na razie zakończyła się długoletnia przygoda Scotta Brooksa ze stołeczną ekipą. Trener Wizards wypełnił swój kontrakt i w tym momencie czeka na decyzję managementu odnośnie ewentualnej nowej umowy – zaznaczając jednak, że kocha Waszyngton i chciałby w tym miejscu kontynuować karierę.

Generalny Menedżer Tommy Sheppard w ostatniej wypowiedzi przyznał jednak, że nie jest gotowy na jasną deklarację w tej sprawie:

Wszystkie pytania z tym związane nie są niestety odpowiednie na ten moment. Mogę jedynie powiedzieć, że Scott oddał dla tej drużyny naprawdę dużo i przeprowadził ją sprawnie przez bardzo ciemne momenty w jej historii.

Przyszłosć Brooksa jest niewątpliwie uzależniona od jego relacji z liderami drużyny – Russellem Westbrookiem i Bradleyem Bealem. Obaj zawodnicy podobno bardzo chwalą sobie współpracę z trenerem, ale Wizards pragną w tej sprawie przeprowadzić dogłębne analizy mając pod uwagę możliwą wolną agenturę Beala, który może zrezygnować z opcji zawodnika na sezon 22/23 i już w przyszłym roku próbować swoich sił na rynku wolnych agentó.

Poprzedni artykułChris Paul może zrezygnować z wartej 44 miliony dolarów opcji zawodnika
Następny artykułWake-Up: LeBron przegrał z pandemią, Lakers wyeliminowani z playoffów

2 KOMENTARZE