GM Bob Myers pewny zatrzymania Stephena Curry’ego w Warriors

4

Stephen Curry ma przed sobą jeszcze tylko jeden sezon ważnego kontraktu z Golden State Warriors i niektórzy już jakiś czas temu zaczęli zastanawiać się, czy 33-latek jako wolny agent będzie chciał przetestować rynek i być może nawet rozważyć konkretny kierunek – chociażby piękną Karolinę Północną.

Generalny Menedżer Warriors Bob Myers w swojej ostatniej wypowiedzi dla mediów wyraził jednak przekonanie, że w nadchodzącym offseason uda się porozumieć z Currym w sprawie przedłużenia kontraktu i ewentualna perspektywa wolnej agentury w przyszłym roku pozostanie tylko w sferze domysłów:

Nie widzę powodu, aby nie być optymistą w tej kwestii. On ma motywacje, my mamy motywację, mogę z dużym przekonaniem stwierdzić, że uda nam się porozumieć.

Podpisując kolejne przedłużenie z Warriors Curry może zostać pierwszym zawodnikiem w historii ligi, który otrzymał dwa oddzielne kontrakty o wartości powyżej 200 milionów dolarów. Pierwsze przedłużenie o wartości 201 milionów dolarów podpisywał w 2017 roku, tegoroczne może osiągnąć wartość 215.4 milionów za cztery lata gry.

55

KOMENTARZE

  1. “33-latek jako wolny agent będzie chciał przetestować rynek i być może nawet rozważyć konkretny kierunek – chociażby piękną Karolinę Północną.”- proszę się nie podlizywać szefowi;)

    Lubię to: 18