Wake-Up: Randle w życiówce, Bam odpowiedział Jimmy’emu, kontuzja KD

13
fot. NBA League Pass

Nie patrz teraz, ale Julius Randle idzie na All-NBA Teams. Jest obok Tatuma i Embiida obecnie najlepiej grającym koszykarzem w Konferencji Wschodniej. Za nim trzy z rzędu mecze na 30+ punktów i sześć kolejnych zwycięstw. W tym sezonie Randle rzuca i trafia, podaje i nie traci piłki, a Tom Thibodeau dba o to, by Knicks pozostawali w Top-5 efektywności defensywnej praktycznie przez cały sezon.

Los Angeles Clippers tymczasem wygrali 14 z 17 ostatnich meczów i przegrali tylko raz od debiutu Rajon Rondo – w piątek w Philly bez Kawhia Leonarda, który wrócił do nas ostatniej nocy. Clippers zostali trzecim teamem po Jazz i Suns, który dobił do 40 zwycięstw, zanim przegrał 20 razy.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Sezon przetrwania, sezon dla pieniędzy, 47 Stepha
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (974): Gone Dresik

13 KOMENTARZE

 1. Coraz bardziej zasadne wydaje się teraz pytanie czy big 3 Nets (a nie big 5 jak to Maciek pytał) zagra jeszcze w tym sezonie razem.

  Bo KD wydaje się być kruchy jak ciasto na szarlotkę…

  Lubię to: 27
 2. Richchard Jefferson już podczas komentowania poprzedniego meczu z Dallas zaczął mówić o Juliuszu w kontekście All NBA i nie wydaje się aby to było przereagowanie.To że gra dobrze każdy widzi,najwazniejsza jest pewność siebie która przebija z całej jego obecności na parkiecie.Na ten moment to jest kawał gracza.
  A Knicks jako zespół-no grają.I BRONIĄ.Thibs ewidentnie nadał im tożsamość,zwłaszcza na swojej stronie parkietu.
  Trochę się boję pisac takie rzeczy jak powyżej,strach zapeszyć.Ale jeśli od lat trzymasz z Knicks trudno aby morda się nie śmiała.

  Lubię to: 24