Dniówka: Ostatnie 29 dni sezonu. Walka o Play-In. Jabari w Bostonie

2
fot. AP Photo

Do końca sezonu regularnego został już niecały miesiąc. Dokładnie 29 dni, co oznacza, że znajdujemy się na ostatniej prostej w walce o rozstawienie w playoffach, w play-in i o miejsca w loterii. Powinno być ciekawie, bo nadal jest jeszcze wiele niewiadomych, ale też trwa walka o przetrwanie, dlatego coraz więcej będzie meczów ze starterami odpoczywającymi na ławce i to nie tylko z powodu tankowania. Większość drużyn będzie starała się chociaż w jakimś stopniu oszczędzać swoich najważniejszych zawodników na finiszu tego skondensowanego terminarza. Tym bardziej, że nadal jest jeszcze mnóstwo meczów do rozegrania.

Tylko 29 dni, ale w całej lidze zaledwie trzem zespołom pozostało mniej niż 15 meczów. LA Clippers mają do rozegrania 13 spotkań, o jeden więcej New York Knicks i Toronto Raptors. Oni będą mieli najwięcej okazji do odpoczynku, podczas gdy najwięcej dni meczowych czeka Memphis Grizzlies i San Antonio Spurs. W ich przypadku wygląda to następująco: 17 meczów i 12 dni wolnych.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (974): Gone Dresik
Następny artykułPoznaliśmy datę tegorocznej wolnej agentury

2 KOMENTARZE