Donovan Mitchell poważnie kontuzjował kostkę

6

Sympatycy Utah Jazz nie będą dobrze wspominać dzisiejszego pojedynku z Indiana Pacers, nawet pomimo zwycięstwa. Jeden z liderów drużyny z Salt Lake City – Donovan Mitchell doznał groźnie wyglądającej kontuzji kostki w trzeciej kwarcie meczu i przy pomocy swoich kolegów z drużyny musiał udać się do szatni:

Sprawa wygląda poważnie, ale pierwsze doniesienia Adriana Wojnarowskiego z ESPN dają małą nadzieję na to, że obejdzie się bez dłuższego odpoczynku – prześwietlenie wykonane po meczu nie wykazało zmian strukturalnych. Więcej będzie jednak wiadomo po badaniu rezonansem magnetycznym, które zostanie wykonane za kilkanaście godzin.

Jeśli Jazz stracą Mitchella w tym momencie sezonu na dłużej, to właściwie mogą już zapomnieć o jakichkolwiek marzeniach dotyczących zdobycia tytułu. 25-letni zawodnik rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze i dużej mierze to właśnie dzięki niemu Jazz znajdują się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli.

39

KOMENTARZE

  1. Z obstawaniem przy tak długim sezonem regularnym w NBA jest tak samo jak z dostępem do broni w USA. Wszyscy zdrowo myślący wiedzą, że to bez sensu i być tak nie powinno, ale co z tego…

    Lubię to: 9