Wymiana: Rajon Rondo ponownie zagra w Los Angeles

1

Przygoda Rajona Rondo z Atlanta Hawks trwała zaledwie 27 spotkań. Najnowsze doniesienia mówią o porozumieniu, jakie ekipa Jastrzębi uzyskała w sprawie wymiany z Los Angeles Clippers – Rondo wraca do dobrze mu znanego miasta, w którym występował już w barwach Lakers:

Według informacji przekazanych przez czujnego Adriana Wojnarowskiego z ESPN, Hawks w zamian za weterana otrzymają rozgrywającego najgorszy od wielu lat sezon Lou Williamsa. Dla Lou również będzie to powrót na stare śmieci. W trykocie Hawks biegał już wcześniej w latach 2012-2014

Rondo dołączył do Hawks jako wolny agent w listopadzie ubiegłego roku. Po udanych playoffach w barwach Jeziorowców szukał dla siebie większych pieniędzy na rynku i ostatecznie udało mu się wywalczyć dla siebie dwuletni kontrakt o wartości 15 milionów dolarów. W Atlancie miał być mentorem i wsparciem dla rozwijającego się Trae Younga, jednak z powodu kontuzji i urazów jego występy zostały ograniczone, a kiedy już pojawiał się na parkiecie, to kompletnie nie przypominał playoffowego Rondo sprzed kilku miesięcy.

24

KOMENTARZE

  1. Rondo i Paul George w jednym teamie wygrali z tego co pamiętam grę draftową, stawiam, że w realu też to zadziała. Zdrowi Clippers będą bardzo groźni jeśli Rondo jeszcze ma paliwo w baku.

    Lubię to: 6