Pięć drużyn ma na celowniku Mylesa Turnera z Pacers

4

Kolejny dzień przynosi nam kolejną porcję plotek transferowych. Tym razem padło na drużynę Indiana Pacers i ich podstawowego centra Mylesa Turnera. Według J.Michaela z Indianapolis Star, zespoły sondują czy Pacers będą skłonni wymienić Turnera przed trade deadline.

Dziennikarz posiłkując się swoimi źródłami z otoczenia Pacers donosi o aż pięciu drużynach, które złożyły zapytania do biura managementu w Indianapolis. Mowa tutaj o Los Angeles Lakers, New York Knicks, New Orleans Pelicans, Charlotte Hornets i LA Clippers:

W 2021 roku nie było dotychczas wielu informacji na temat tego, czy Pacers będą chcieli wytransferować swojego wychowanka. Przed rozpoczęciem sezonu starali się jednak pozyskać Gordona Haywarda w sign-and-trade z Boston Celtics i wtedy Turner był kluczową postacią rozmów o tej wymianie.

Trwający sezon to dla Turnera statystycznie powtórka jeżeli chodzi o punkty, zbiórki, czy asysty, ale warto odnotować jego wartość po bronionej stronie parkietu, w tym bloki – lideruje NBA z średnią 3.4 na mecz.

69

KOMENTARZE