Mark Cuban dementuje doniesienia o szukaniu chętnych na Porzingisa

4

Dallas Mavericks próbują po cichu wybadać, czy na rynku jest ktoś zainteresowany Kristapsem Porzingisem – tak brzmiały wczorajsze doniesienia Jake’a Fischera z Bleacher Report. Reweleacje przekazane przez dziennikarza zdążył już kilka godzin później zdementować właściciel Mavs Mark Cuban, jednak w ligowych kuluarach panuje przekonanie, że coś faktycznie może być na rzeczy, a słowa Cubana to jedynie zasłona dymna.

Raporty Fischera potwierdził dzisiaj Ian Begley ze SportsNet New York, który donosi o rozmowach pomiędzy Mavericks i Golden State Warriors:

Według Fischera Mavs nie chcą szukać wymiany aktywnie, ponieważ na ten moment nie chcą rozstawać się z Porzingisem za wszelką cenę. Do wybadania rynku motywuje ich natomiast historia kontuzji Łotysza, jego kłopoty po bronionej stronie parkietu i chęć pozyskania bardziej klasycznego centra w stylu chociażby Andre Drummonda z Cavaliers.

49

KOMENTARZE

  1. Porzingis w tym roku fatalnie broni, zwłaszcza p&r. Jeśli nie siedzą mu 3 to jego użytecznośc hest mocno ograniczona. Jego problemem są ciągle kontuzje – jeśli nie jest kontuzjowany, to szuka rytmu po powrocie a jeśli znajdzie to zaraz znowu będzie kontuzjowany. Kiepsko to wygląda dlugofalowo i nie zdziwie się jeśli jednak mu podziękują za współpracę.

    Lubię to: 2