Minimum dwa tygodnie przerwy Delona Wrighta z Pistons

2

Detroit Pistons przez minimum dwa następne tygodnie będą musieli radzić sobie bez swojego podstawowego rozgrywającego Delona Wrighta – to doniesienia Jamesa Edwardsa III z The Athletic:

Wright doznał kontuzji pachwiny w sobotnim spotkaniu przeciwko Memphis Grizzlies. Badanie rezonansem magnetycznym przeprowadzone w weekend wykazały naciągnięcie drugiego stopnia. Aktualizacja statusu medycznego zawodnika nastąpi za dwa tygodnie, dlatego niewykluczone, że przerwa od gry może się wydłużyć.

28-letni rozgrywający trafił do Detroit w trójstronnej wymianie z Mavericks i Thunder w listopadzie ubiegłego roku. Pod nieobecność kontuzjowanego Killiana Hayesa zajął jego miejsce w pierwszym składzie Tłoków i w niecałe 30 minut na parkiecie zalicza statystycznie najlepsze w karierze 10.7 punktu i 4.9 asysty.

14

KOMENTARZE

  1. Tak się zastanawiam gdzie jest granica rozpoznalwości zawodników przy tworzeniu tytułów. Czasami tytuł newsa brzmi “2 tygodnie przerwy zawodnika X z drużyny Y” a jak zawodnik bardziej znany to taki sam tytuł bez podawania drużyny. Proponuję na przekór wrzucić kiedyś news jeśli będzie okazja “10 dni przerwy Lebrona Jamesa z Lakers” :) to nie jest czepialstwo, bardziej ciekawość

    Lubię to: 4