NBA zadecydowała o przełożeniu kilku meczów Spurs i Hornets

0

Już wczoraj władze NBA zadecydowały o tym, że dzisiejsze spotkanie San Antonio Spurs i Detroit Pistons zostanie przełożone z powodu wykrycia koronawirusa u jednego z zawodników drużyny z Teksasu. Dzisiaj Adrian Wojnarowski z ESPN ma dla nas więcej informacji w tej sprawie i według jego najnowszych doniesień na jednym przełożonym meczu się nie skończy:

Zaktualizowane informacje przekazane przez Woja mówią już teraz o czterech zakażeniach wśród zawodników Spurs. Zgodnie z niedawno przyjętą przez władze lig imetodą ograniczania kontaktów wśród zawodników, podjęto decyzję o przełożeniu kolejnych trzech spotkań ekipy prowadzonej przez Gregga Popovicha. Oprócz wspomnianego meczu z Pistons przełożone zostały także nadchodzące mecze przeciwko Cavaliers, Knicks i Pacers.

Również Charlotte Hornets będą musieli poczekać na swój następny mecz kilka dni dłużej. Spurs i Hornets zagrali wspólnie spotkanie w niedzielę i ze względu na contract tracing władze ligi zadecydowały o przełożeniu dwóch kolejnych spotkań Szerszeni – środowym przeciwko Bulls i piątkowym przeciwko Nuggets.

34