Trzy zespoły ze Wschodu zainteresowane J.J.Redickiem

3

Na początku tygodnia pojawiły się doniesienia o tym, że New Orleans Pelicans są skłonni wysłuchać ofert za Lonzo Balla i J.J.Redicka. Według najnowszych informacji to właśnie ten drugi zawodnik wzbudza jak na razie większe zainteresowanie wśród ligowych zespołów. Raporty Shamsa Charanii z The Athletic wskazują na to, że ekipa z Nowego Orleanu wysłuchała już kilku ofert w sprawie Redicka, a teraz koncentruje się na tych, które napłynęły od kontenderów ze Wschodu. Na ten moment najbardziej zainteresowani weteranem ligowych parkietów są: Boston Celtics, Philadelphia 76ers i Brooklyn Nets.

W trwającym sezonie 37-letni Redick notuje najgorsze statystyki od 2009 roku. Jego minuty na parkiecie zostały ograniczone do niecałych 20 na mecz. Rozegrał jak na razie 16 meczów dla Pelicans, ale od początku rozgrywek ma ogromny kłopot ze znalezieniem rytmu rzutowego i trafia fatalne 33% rzutów z gry i jedynie 29% rzutów za trzy punkty.

48

KOMENTARZE

  1. 37 letni shooter w trakcie fatalnego sezonu.Jako buyout wciąż byłby jedną z lepszych opcji,ale oddawać za niego asset na tym etapie to raczej nie warto.

    Lubię to: 4