CJ McCollum złamał lewą stopę

2

Update: Shams Charania z The Athletic z samego rana przyszedł z nowymi doniesieniami na temat stanu kontuzjowanej stopy CJa McColluma. Niestety nie są to dobre wieści, ponieważ okazało się, że doznał złamania w lewej stopie.

Tak więc jest to poważniejszy uraz niż wczoraj podawano, co oznacza też znacznie dłuższą przerwę. Według Chrisa Haynesa z Yahoo Sports, McCollum będzie poza grą co najmniej cztery tygodnie.


CJ McCollum z Portland Trail Blazers w sobotnim spotkaniu przeciwko Atlanta Hawks doznał kontuzji lewej stopy i po zaledwie 19 minutach gry musiał udać się do szatni. Dzisiejsze badanie rezonansem magnetycznym nie wykazało żadnych zmian strukturalnych w skręconej kostce, ale drugiego najlepszego strzelca Blazers i tak czeka teraz minimum tydzień przerwy od gry – w rozmowie z mediami takimi informacjami podzielił się trener Terry Stotts:

Nie ma oczywiście gwarancji na to, że przerwa zawodnika nie wydłuży się, ale według informacji przekazanych przez Stottsa, kontuzja nie wygląda na poważną i jest to bardziej dmuchanie na zimne ze strony Blazers.

McCollum opuści zatem dwa spotkania przeciwko Memphis Grizzlies oraz jedno przeciwko New York Knicks.

50

KOMENTARZE

    • Po co, skoro ta przerwa nie musi być zbyt długa?
      Przy tych różnych zawirowaniach covidowych(przekładanie meczów), to kontuzje w Blazers wcale nie muszą być tak uciążliwe, jak przy normalnych warunkach.

      Lubię to: 3