Scott Brooks na gorącym krześle

1

Kevin O’Connor z The Ringer ma dla nas najnowsze doniesienia z obozu Washington Wizards. Według ligowych źródeł dziennikarza, trener Scott Brooks po rozczarowującym starcie sezonu znajduje się obecnie na gorącym krześle i kilka nadchodzących spotkań może zaważyć na jego przyszłości w organizacji:

O’Connor podkreśla, że tylko dwie wygrane w dziesięciu spotkaniach nie wynikają wyłącznie z kiepskiej pracy trenera. Przyczyn można szukać również w kiepskiej dyspozycji Russella Westbrooka i jego powoli kształtującej się współpracy z Bradleyem Bealem, słabych występach Davisa Bertansa i Robina Lopeza oraz trudnym początku kariery Deniego Avdiji. Na dodatek wczoraj okazało się, że podstawowy center Wizards Thomas Bryant nie wystąpi już w tym sezonie z powodu zerwanego ACL’a.

Brooks jest trenerem Czarodziejów od 2016 roku. Pierwszy sezon z Wizards zakończył bilansem 49-33 i wygraną serią playoffów, jednak od tamtego momentu nie udało się już powtórzyć drużynie tak dobrych wyników. Kontrakt Brooksa obowiązuje do końca trwających rozgrywek.

49

KOMENTARZE

  1. W koncu. Przeciez ten pan po finalach 2012 i jego strategii na Perka, to juz nawet w plk nie powinien dostac angazu.

    Mily poczciwina, god bless him, ale NIGDY wiecej na head choacha.

    Lubię to: 0