Podcast Sitarz Kwiatkowski: Rozczarowania pierwszych dni sezonu

7
fot. newspix.pl

Wspólnie z Piotrem po dwóch tygodniach sezonu zajęliśmy się drużynami, którym dotychczas nie idzie. Jakie są tego przyczyny, co trzeba poprawić i czy na pewno da się to zmienić?

Dobrego odbioru!

[wpdm_file id=973] 

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

 1. z Anfernee Simonsem to trochę błędne koło plus nieumiejętne/niezbyt odważne wprowadzanie młodych przez Stottsa . Ant dostaje mało minut , bo się nie sprawdza. Ale trudno się wykazać , grając ochłapy w ustawieniach ze zjadającym posiadania Melo. CJ zaistniał dzięki kontuzji Matthewsa, Trent został uruchomiony tylko dlatego, że wypadł Hood. Tutaj przydałoby się Stottsowi więcej cierpliwości i pogranie Simonsem odrobinę więcej u boku CJa i Lillarda. Te niskie ustawienia, mam wrażenie, sporo dawały w minionych sezonach.
  DJJ w s5 tu akurat Stotts moze być usprawiedliwiony, bo gdyby nie kontuzje, zgodnie z zapowiedziami, grałby Hood. Sporo w planach namieszał też brak Collinsa, który mógłby grac jako PF, a Covington na bardziej naturalnej dla siebie 3. Co nie zmienia faktu, że 9 lat Terry’ego w Portland , to może zbyt dużo, jak na dobrego, ale tylko dobrego trenera.

  Lubię to: 5
 2. Ciekawie się was słucha – fajna analiza i trochę statystyk zaawansowanych. Fajnie by było jakbyście tak każdą ekipę omówili jak to robicie z wybranymi bo dziś chyba były trzy- Portland, Denver i Toronto. Pozdrawiam i czekam na więcej

  Lubię to: 6
 3. Obydwa teamy powinny zadzwonić do San Antonio: Denver po derozana za jakiś gary Harrisow itp a Portland po LMA za jakis młodziaków trent jr., może collinsa etc.

  Lubię to: 1