Nie wiadomo kiedy James Harden wróci do Houston

10

James Harden nie zameldował się w niedzielę na pierwszym treningu Rockets przed sezonem, ale trener Stephen Silas przekonywał, że lider drużyny powinien pojawić się wśród swoich kolegów już niedługo. Tymczasem do sieci wypłynęły nagrania na których Harden jeszcze w poniedziałek nad ranem bawił się w najlepsze w Las Vegas i nie wyglądał na kogoś zainteresowanego przygotowaniem do nowych rozgrywek.

Kilka godzin temu Silas nie wypowiadał się już na temat Hardena tak optymistycznie jak wczoraj i na ten moment wiadomo jedynie, że powrót Brodacza do Houston nie jest określony w czasie:

Silas wyznał, że cała sytuacja wygląda na wyraźną komplikację w relacjach na linii Rockets – Harden. Dodał również, że w tym momencie nie ma nawet pewności, gdzie dokładnie jest jego najlepszy zawodnik:

Nie ma go tutaj i ma ku temu jakiś powód, ale to jego obowiązkiem jest powiedzieć komukolwiek, czym dokładnie ten powód jest.

Rohan Nadkarni ze Sports Illustraded dotarł natomiast do informacji z otoczenia Hardena, według których były MVP ma poważny problem z tym jak funkcjonuje organizacja:

81

KOMENTARZE

 1. Gadka szmatka …
  Harden ma 31 lat i kontrakt na jeszcze trzy sezony,
  gdzie w każdym zarobi ponad 40 mln.
  Management zaoferował mu jeszcze dodatkowe dwa lata
  po ponad 50 baniek za każdy rok.
  Facet ich olał!
  On już nie zagra w koszulce Rockets. To jest oczywiste.

  Lubię to: 21
 2. No tak! Pan sąsiad jak zwykle nie może. Ale jakby trzeba było rozpić pół litra to proszę bardzo co? Trochę kultury.
  Podsumowanie Zdziśka Kołka nawet całkiem tu pasuje

  Lubię to: 3
  • Popieram. Ciekawe jakby to właściciele zapomnieli lub im się nie chciało, zapłacic pensji zawodnikom, jakie podniosłoby się laurum (niesprawiedliwości i wyzyskiwaniu przez wiadomo w jakim kolorze skóry właścicieli, wiadomo jakich koszykarzy).

   Lubię to: 15