Markieff Morris zostaje w Los Angeles Lakers

3

Wolny agent Markieff Morris przy pomocy Twittera poinformował o tym, że wraca do Los Angeles Lakers.

Shams Charania z The Athletic chwilę później donosił, że minimalna umowa weterana będzie obowiązywać przez najbliższy rok:

Morris był również na liście życzeń Toronto Raptors, zanim ci zdecydowali się na zakontraktowanie Aarona Baynesa. Pojawił się również pomysł jego dołączenia do swojego brata w Los Angeles Clippers, ale ostatecznie drużyna Tyronna Lue postawiła na Serge’a Ibakę i nie szukała więcej silnych skrzydłowych.

Po wymianie z Detroit Pistons Morris zdążył rozegrać dla Lakers 14 spotkań w poprzednim sezonie regularnym. W postseason jego rola nieco wzrosła, spędzał na parkiecie blisko 20 minut i zagrał we wszystkich spotkaniach Jeziorowców w drodze po mistrzostwo.

38

KOMENTARZE

  1. Kurdelebele. LeBron chyba pod stołem mu zapłaci albo rolami w Kosmicznym Meczu. Gość mógł dostać 8 cyferek na czeku, a zgadza się na rok za 2 mln. Przypomina się casus Kirilenki, o którym pisano, że na lewo dostaje $$$ :) Jeszcze jakiś Batum i Dedmon i LAL mają najbardziej kompletną drużynę od wielu sezonów.

    Lubię to: 5
    • Z drugiej strony masz 64/4 Mozgova, 38/4 Delly’ego, nawet wczorajsze 15/2 Rondo czy z drugiej strony 82/5 Thompsona, 40/4 Shumperta czy 57/4 Smitha i to tylko pierwsze z brzegu z pamięci, pewnie drugie tyle na przestrzeni kariery można znaleźć. Jeśli Lakers wygrają tytuł, to Kieff się zaraz załapie na jakieś 33/3, a Harrell na 64/4, inwestycja długoterminowa ;)

      Lubię to: 6