Jerami Grant podpisze kontrakt z Detroit Pistons

2

Dobry sezon w barwach Denver Nuggets zaowocował sporym kontraktem na rynku wolnych agentów. Jerami Grant podpisuje z Detroit Pistons trzyletnią umowę o wartości 60 milionów dolarów – za Shamsem Charanią z The Athletic:

Grant trafił do Denver w ramach ubiegłorocznej wymiany z Oklahoma City Thunder. Odnalazł się w Nuggets jako ich super rezerwowy i wchodząc z ławki notował średnio 12 punktów i 3,5 zbiórki.

Pistons rozpoczęli tegoroczną wolną agenturę wyjątkowo agresywnie i dysponując wolnymi pieniędzmi podpisali kilku centrów i skrzydłowych, ale jeśli będą chcieli sfinalizować kontrakt z Grantem będą musieli szukać wymian dla innych swoich zawodników.

Shams dodaje, że Nuggets byli gotowi wyrównać ofertę $60 milionów, żeby zatrzymać Granta, ale woli on przenieść się do Detroit, gdzie otrzyma większą rolę w ataku.

39

KOMENTARZE

    • w teamie, ktory nie bedzie gral PO, jego rola bedzie mniejsza, bo wydaje mi sie ze jego najwieksze value, to bycie stoperem defensywnym na elitarnych graczy 2/3/4 w seriach PO, a tak przebimba sezon regularny zgarnie wyplate- ale bez ekscytacji- ze jest kozackim defensorem w serii PO, bo nie bedzie zadnych PO

      Lubię to: 1