Wizards i Rockets rozmawiali o wymianie Russella Westbrooka

6

Charlotte Hornets i New York Knicks pojawiali się we wcześniejszych doniesieniach jako główni kandydaci do handlowania po Russella Westbrooka, tymczasem Shams Charania z The Athletic ma dla nas nieco zaskakujące wieści dotyczące potencjalnej wymiany byłego MVP:

Rockets i Washington Wizards rozmawiali o wymianie Russella Westbrooka za Johna Walla. Tego typu wymiana ze względu na wartość kontraktów mogłaby się odbyć bez udziału trzeciej drużyny i właściwie bez dodatkowych assetów oddanych przez jedną ze stron – obaj zawodnicy mają przed sobą trzy lata ważnej umowy z opcją gracza na ostatni sezon. Na razie brak jest konkretów w tej sprawie, ale Shams zauważa, że Rockets mimo wszystko będą oczekiwać w tym wypadku od Wizards czegoś więcej niż tylko wymiany “jeden-za-jeden”.

John Wall ostatni raz pojawił się na parkiecie 26 grudnia 2018 roku. Od tamtego momentu walczył z kilkoma kontuzjami i właściwie nie próbował podejmować większych prób powrotu do gry.

32

KOMENTARZE

  1. Gdyby to przeszło, to Wizards dokonaliby niemożliwego: pozyskując kontrakt Westbrooka, zdecydowanie wygraliby wymianę. Ale to nie przejdzie, Rockets to nie Kings

    Lubię to: 7