Montrezl Harrell na radarze Dallas Mavericks

3

Zatrzymanie Montrezla Harrella ma być dla Los Angeles Clippers jednym z priorytetów w tegorocznym offseason, ale to wcale nie oznacza, że zdobywca nagrody Szóstego Gracza  2020 będzie narzekał na brak zainteresowania innych drużyn. Jednym z zespołów, które chętnie widziałyby skrzydłowego u siebie są podobno Dallas Mavericks.

Management drużyny z Teksasu po zakończeniu sezonu zapowiedział, że pragnie wzmocnić drużynę wokół Luki Doncića i choć obu zawodników poróżniło kilka spraw w trakcie serii w playoffach, to panuje przekonanie, że ta dwójka mogłaby zakopać topór wojenny i połączyć siły:

Harrell zawodził w playoffach, ale większość jego kłopotów w tej kluczowej fazie rozgrywek można zrzucić na problemy rodzinne, które wyeliminowały go z początku zrestartowanego sezonu. W fazie regularnej skrzydłowy udowodnił jednak, że jest jednym z najlepszych rezerwowych ligi w ostatnich latach i niewątpliwie energia, którą potrafi wnieść z ławki byłaby dla Mavs potrzebna w kolejnych sezonach.

98

KOMENTARZE

  1. Nieeeeee! Mavs potrzebują skrzydeł a nie kolejnego “niskiego wysokiego”. Chyba ze chcą wypchnąć Powella. Inaczej będą mieć 2 przepłaconych podkoszowych bez rzutu za 3…

    Lubię to: 10