T.Fertitta: „Przyszłość Moreya w Houston jest niezagrożona”

3

Houston Rockets w fatalnym stylu zakończyli swoje tegoroczne zmagania w playoffach i od razu po odpadnięciu z Los Angeles Lakers pojawiły się pytania o przyszłość organizacji. Mike D’Antoni oficjalnie poinformował o tym, że nie wróci do Houston i kwestia stanowiska trenerskiego stała się od razu jasna, ale niektórzy komentatorzy i analitycy równie mocno co nad dalszą karierą D’Antoniego, zaczęli zastanawiać się nad przyszłością Generalnego Menedżera Daryla Moreya.

Właściciel Rockets Tilman Fertitta postanowić odnieść się do ostatnich domysłów wszystkich zainteresowanych i zapewnił o tym, że Daryl Morey zostaje w Houston – jego przyszłość jest niezagrożona i w najbliższym czasie będzie brał aktywny udział w wyborze nowego trenera dla Rakiet:

Rozmowy z kandydatami na stanowisko szkoleniowca mają rozpocząć się w najbliższych dniach. Według ostatnich informacji faworytami mają na ten moment mają być: Jeff Van Gundy i Tyronn Lue, choć równie często w tym kontekście wspomina się nazwisko Sama Cassella.

22

Poprzedni artykułNick Nurse na dłużej w Toronto Raptors
Następny artykułWake-Up: 40 Murray’a w G7, Clippers OUT! Butler i BAM! pokonali Tatuma w ostatnich sekundach

3 KOMENTARZE

  1. JVG wymieniony na pierwszym miejscu.
    Biały GM wybierze białego coacha dla białego właściciela. White privilege w pełnej krasie.
    A na dodatek newsa o tym napisał Bielas …
    Dokąd ten świat zmierza ?

    Lubię to: 41