Harrison Barnes z Kings zakażony koronawirusem

0

Skrzydłowy Sacramento Kings Harrison Barnes poinformował dzisiaj przy pomocy oficjalnego konta na Twitterze o swoim pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. Zawodnik nie ma symptomów choroby i czuje się dobrze, podobnie jak wczoraj Russell Westbrook, który również podzielił się informacją o zakażeniu:

Barnes liczy na to, że szybko uda mu się dołączyć do swoich kolegów na Florydzie, jednak obecnie wciąż przebywa na kwarantannie domowej i oczekuje na kolejne testy, czekając na dwa negatywne wyniki.

28-letni skrzydłowy to czwarty zawodnik Kings, który otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Pozostali to: Buddy Hield, Jabari Parker oraz Alex Len, przy czym dwaj pierwsi otrzymali już pozwolenie na wylot na Florydę i obecnie znajdują się na kampusie.

Kings nie zamierzają starać się o zawodnika na zastępstwo dla Barnesa, ponieważ podobnie jak on liczą na jego szybki powrót do zdrowia. Gdyby się na to zdecydowali, to Barnes nie mógłby już w tym sezonie pojawić się na parkiecie nawet w przypadku wyleczenia.

12