Adrian Wojnarowski zawieszony przez ESPN

7

Adrian Wojnarowski z ESPN na przestrzeni ostatnich kilku lat przyzwyczaił nas do tego, że jest odpowiedzialny za większość najgorętszych doniesień ze świata NBA. W przypadku tej informacji, popularny Woj stanie jednak po drugiej stronie barykady, ponieważ to właśnie jego osoba będzie bohaterem dzisiejszych nagłówków mediów poświęconych koszykówce:

Wojnarowski został zawieszony w obowiązkach przez ESPN, za swoją krótką mailową wypowiedź w stosunku do Senatora Missouri Josha Hawleya. Kilka dni temu Senator w swoim oficjalnym mailu do ESPN skrytykował komisarza ligi Adama Silvera oraz jego biuro za uległą postawę, jaką przyjęto w stosunku do Chin – Hawley odwołał się tutaj do słynnego już tweeta GM’a Houston Rockets Daryla Moreya. Wojnarowski w prywatnym mailu odpowiedział senatorowi krótkim “Fuck You“, a sprawa wyciągnięta przez Hawleya na światło dzienne spowodowała lawinę komentarzy.

Woj zdążył już przeprosić senatora za swoje nieprofesjonalne zachowanie, jednak stacja ESPN postanowiła zawiesić go na czas nieokreślony. Nie wiadomo zatem, czy najpopularniejszy Insider w lidze będzie mógł bombardować nas doniesieniami z kampusu Disney World na Florydzie.

85

KOMENTARZE

  1. Coś mi się tutaj nie zgadza. To nie była prywatna wiadomość z tego co widziałem zrzuty ekranów. Woj odpisał z konta mailowego espn na konto senatora w domenie gov. To była wiadomość do jednej osoby a polityk zrobił screena i opublikował to na tweterze. W każdym razie ten zwrot prywatna wiadomość mi tutaj nie pasuje. Woj dostał oficjalną wiadomość wysłana do Adama Silvera bo media dostają coś takiego i krótko odpisał do nadawcy.

    Lubię to: 12
    • No nie była prywatna, bo z maila służbowego. Ja bym za coś takiego dostał dyscyplinarkę, bez chwili zawahania ze strony pracodawcy i możliwości odwołania. I jakiś zwykły pracownik espn, nie Woj, też.

      Lubię to: 5