Zakażenia wśród graczy Heat i Clippers

4

Barry Jackson z The Miami Herald donosi, że kolejny gracz Miami Heat uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Kilkanaście godzin wcześniej dowiedzieliśmy się o pierwszych dwóch przypadkach w ekipie prowadzonej przez Erika Spoelstrę – z tego powodu Heat zamknęli swoje ośrodki treningowe na najbliższe dni:

Ligowe źródła nie podały kolejnych nazwisk w kontekście zakażeń w drużynie z Miami, a jedyne co wiadomo, to fakt, że zawodnicy byli częścią rotacji. Wszyscy zawodnicy Heat z pozytywnym wynikiem testu planują dołączyć do drużyny przed rozpoczęciem sezonu, nawet jeśli w najbliższych dniach z powodu kwarantanny nie będą mogli udać się do Orlando na przygotowania.

Pod koniec czerwca pierwszym zawodnikiem Heat z osiągniętym pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa został Derrick Jones Jr.

W ekipie Clippers pierwszym zakażonym został natomiast 23-letni Landry Shamet. Drugoroczniak z powodu kwarantanny również nie uda się razem z drużyną na Florydę:

57

KOMENTARZE

  1. KJak chory bezobjawowo to niech gra i tak większość społeczeństwa enigmatycznego świruska przechoruje…a jeśli jest aż taki lęk wśród koszykarzy to zakończmy sezon i czekajmy na szczepionkę od Billa…

    Lubię to: 1