Dniówka: Knicks i inne nowe managementy korzystają z dodatkowego czasu

0
fot. YouTube/ MSG Networks

Podczas gdy przygotowania do restartu sezonu idą pełną parą, z boku tego wszystkiego pozostaje osiem najgorszych drużyn, które nie pojadą do Orlando i nadal nie wiedzą czy będą mogły zorganizować jakieś zespołowe aktywności w najbliższym czasie. Chcieliby także mieć obóz treningowy albo możliwość rozegrania wakacyjnych meczów między sobą, żeby wypełnić te kolejne miesiące przed następnym sezonem. NBA pewnie coś dla nich przygotuje, ale muszą poczekać na swoją kolej, bo teraz priorytetem jest dopięcie spraw kampusu.

Na razie ta ósemka nie może szykować się do gry w koszykówkę, ale mają wyjątkowo dużo czasu, żeby przygotować się do kolejnego sezonu, co może przydać się zwłaszcza zespołom, w których doszło do poważnych zmian w managemencie. Nowi managerowie będą mieli mnóstwo czasu na dokładnie poznanie struktury swojego klubu, dobranie sobie pracowników, ocenę sztabu trenerskiego, zawodników i przygotowanie strategii działania.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGra Draftowa: George Hill dwudziestym zawodnikiem z obecnego sezonu
Następny artykułGra Draftowa: Świat Dwyane’a Wade’a, Top-3 gracza NBA