Chris Paul możliwym wzmocnieniem Knicks w offseason

4

Najnowsze raporty Franka Isoli z NY Daily News wskazują na to, że w offseason New York Knicks po raz kolejny będą chcieli ściągnąć do siebie ligową gwiazdę. Tym razem wzrok nowojorczyków kieruje się ku osobie Chrisa Paula z Oklahoma City Thunder:

Za Paulem nie przemawia zarówno jego wysoki kontrakt jak i wiek – wiosną będzie obchodził 35 urodziny. Informacje z ligowych źródeł Isoli wskazują jednak na to, że Knicks naprawdę są chętni do wykorzystania wolnych pieniędzy na przejęcie kontraktu weterana ligowych parkietów, licząc na to, że mógłby pełnić rolę podobną do tej w Oklahomie – lidera, który prowadzi swoją drużynę do playoffów.

Paul pozostaje zdrowy przez całe rozgrywki i już w tym momencie rozegrał więcej meczów niż w każdym ze swoich dwóch ostatnich sezonów w Houston Rockets. W niecałe 32 minuty gry notuje średnio 17,5 punktu, 6,7 asysty i 1,5 przechwytu, a jego dobre występy zagwarantowały mu udział w tegorocznym All-Star Game.

85

KOMENTARZE

  1. Pamiętam artykuł w którym było rozważane, czy OKC powinna rozbijać skład w trade deadline. Chyba Corso napisał, że Knicks monitoruja sytuację CP3, że są jedynym teamem który mógłby go przejąć.
    Dostał morze lajków jako super żart…

    Lubię to: 31