Wake-Up: Bucks wygrali w Toronto. LeBron rzucił 40 w pierwszym starciu z Zionem

13

Milwaukee Bucks zanotowali swoje 50. zwycięstwo w sezonie wygrywając w Toronto pojedynek na szczycie Wschodu. LeBron James tymczasem zdominował pierwsze starcie z Zionem Williamsonem, pokazując dzieciakowi, że jeszcze musi poczekać na swoją kolej.

1) LeBron wygrał nawet w highlightach

2) Dzień wcześniej Khris Middleton wygrał dla Milwaukee Bucks mecz w dogrywce, kiedy Giannis Antetokounmpo siedział na ławce z sześcioma faulami. Teraz w Toronto ponownie Bucks potrzebowali, żeby przejął rolę lidera w ataku, ponieważ obrona gospodarzy bardzo skutecznie blokowała dostępu do kosza, nie pozwalając rozkręcić się Antetokounmpo. Middleton zrobił co trzeba i po przerwie zdobył 17 ze swoich 22 punktów. W tym 9 w trzeciej kwarcie, w której goście przejęli kontrolę nad meczem.

Toronto Raptors wykonali świetną pracę przeciwko Giannisowi pozwalając mu na ledwie 4 punkty w pomalowanym, a 19 w całym meczu. Do tego w pierwszej połowie skakali mu nad głową.

Tu OG Anunoby

Wcześniej Chris Boucher

Boucher w pierwszej połowie zdobył 10 punktów, Matt Thomas miał 3 trójki w drugiej kwarcie i rezerwowi Raptors zrobili wtedy dużą różnicę, pomagając swojej drużynie uzyskać 12-punktowe prowadzenie. Bucks jednak odpowiedzieli jeszcze przed przerwą.

Antek trafił za trzy i miał 5 punktów w trakcie runu 11-1 na koniec pierwszej połowy, a swoją drugą trójkę trafił na dwie minuty przed końcem meczu i to był dagger. Poza tym dominował w walce na tablicach zbierając 19 piłek (choć żadnej w ataku), zaliczył 8 asyst i 3 bloki.