DeMarre Carroll uzgadnia buyout ze Spurs, planuje dołączyć do Rockets

3

Z najnowszych informacji przekazanych przez Adriana Wojnarowskiego z ESPN wynika, że weteran ligowych parkietów DeMarre Carroll dogaduje właśnie ostatnie szczegóły buyoutu z San Antonio Spurs. Shams Charania z The Athletic dodaje, że Carroll planuje dołączyć do Jamesa Hardena i Russella Westbrooka w Houston Rockets, zaraz po tym jak opuści listę waivers:

Informacja o buyoucie Carrolla nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Skrzydłowy dołączył do Spurs przed rozpoczęciem sezonu w ramach wymiany z Nets, ale nie potrafił znaleźć wspólnego języka z trenerem Greggiem Popovichem, rozegrał dla Ostróg jedynie 15 spotkań i już kilka tygodni temu wyrażał niezadowolenie ze swojej aktualnej sytuacji.

Rockets mają w tym momencie dwa wolne miejsca w składzie, a w ich smallbalowej rotacji Carroll może z powodzeniem grać na pozycjach 3 i 4. W sezonie 18/19 grając dla Nets notował średnio 11,1 punktu i 5,2 zbiórki, a rzuty za trzy trafiał na skuteczności blisko 40%.

73

KOMENTARZE

  1. Ta cala drama z Morrisem w lato wychodzi Spurs bokiem. Marcus w Knicks/Clippers gra sezon zycia, to samo Bertans w Waszyngtonie. Jeszcze sie okaze, ze Carrolll w koszulce Rockets zacznie grac solidnie. Kiepski ten sezon w San Antonio.

    Lubię to: 29