Andre Drummond przenosi się do Cleveland Cavaliers

9

Kilka godzin temu pojawiła się informacja o tym, że każdy zawodnik ze składu Detroit Pistons jest dostępny w wymianie, ale chyba mało kto spodziewał się, że może to pójść w tą stronę. Adrianowi Wojnarowskiemu z ESPN można jednak ufać jak mało komu, dlatego oficjalnie – Cleveland Cavaliers pozyskali z Motor City Andre Drummonda:

W zamian wieloletniego centra ekipy Tłoków, Cavaliers oddają Brandona Knighta, Johna Hensona oraz drugorundowy pick w Drafcie – to już informacje przekazane przez Kevina O’Connora z The Ringer, chociaż niektórzy sympatycy drużyny z Detroit nadal w to niedowierzają:

Drummond wybrany przez Pistons z dziewiątym numerem w Drafcie 2012 roku ma przed sobą jeszcze jeden rok umowy na sezon 20/21 i jest on opcją zawodnika. W trakcie sezonu wiele mówiło się o tym, że center może być skłonny nie podejmować wartej 28,7 miliona dolarów opcji, aby przetestować rynek wolnych agentów, gdzie będzie mógł poszukać dla siebie dłuższej i bezpiecznej umowy.

Pistons w zamian za najlepszego zbierającego gracza w lidze otrzymują dwóch zawodników na schodzących umowach, którzy w tym sezonie na parkiecie meldowali się w sumie w 37 meczach.

70

KOMENTARZE

 1. to jest niesamowite co detroit zrobil (biorac pod uwage kogo oddali i kogo nie oddali!), GM powinien miec zakaz pracy w nba i wstepu na mecze
  albo lepiej, isc do knicks, idealny kandydat

  Lubię to: 16
 2. Absurd. Generalnie wymienili Drummonda za pick 2 rundy (skoro wszystkie kontrakty są schodzące). Nie zyskali nic a opinię o organizacji zepsuli na długo.

  Lubię to: 6
 3. A ja tam to rozumiem. Jeszcze wymienić podobnie Griffina i są czyści i mogą myśleć o The Process albo coś a tak to byli zabici na amen przez Dre i Griffina.

  Lubię to: 4