D’Angelo Russell na celowniku New York Knicks

0

Na początku tygodnia pojawiły się doniesienia o tym, że nie tylko Minnesota Timberwolves są zainteresowani pozyskaniem D’Angelo Russella z Golden State Warriors. Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN o rozgrywającym myślą również New York Knicks i dzisiaj mamy kolejne potwierdzenie tych informacji. Tym razem Shams Charania z The Athletic donosi o tym, że zainteresowanie cały czas rośnie i nie zmieniło tego wczorajsze zwolnienie Steve’a Millsa, który był podobno zagorzałym sympatykiem talentu Russella.

Rozmowy trwają, ale jak na razie Knicks nie zaproponowali Warriors czegokolwiek, co mogłoby przekonać byłych mistrzów NBA do wymiany. Z Dubs nie dogadali się również Timberwolves, którzy także mieli chrapkę na byłego gracza Brooklyn Nets, ale ekipa z Minnesoty nie chciała rozstawać się ze swoimi niechronionymi pickami w pierwszej rundzie Draftu 2021.

Knicks w międzyczasie interesują się również Kylem Kuzmą z Los Angeles Lakers, ale do ewentualnej wymiany potrzebny będzie trzeci zespół, a według Iana Begleya ze SportsNet New York na razie nie ma chętnych do włączenia się w trade.

23