Pistons szukają pierwszorundowego picku za Derricka Rose’a

2

Detroit Pistons są jedną z drużyn, które najczęściej będą wspominane w kontekście ewentualnych wymian przed trade deadline, a rozgrywający dobry sezon Derrick Rose powinien być w centrum plotek transferowych. Raporty Shamsa Charanii z The Athletic wskazują na to, że Pistons faktycznie są skłonni rozmawiać o wymianie Rose’a, ale jednocześnie mają też wysokie żądania – dziennikarz posiłkując się swoimi ligowymi źródłami donosi, że ekipa Tłoków żąda za zawodnika loteryjnego picku w pierwszej rundzie Draftu:

Rose w swoim pierwszym sezonie dla Pistons udowadnia, że ma jeszcze sporo paliwa w baku i jest jednym z najjaśniejszych punktów drużyny. Rozegrał jak na razie 42 mecze, w których notuje średnio po 19 punktów i 6 asyst, popisując się skutecznością rzutów z gry na poziomie 50%. Jego kontrakt jest ważny jeszcze przez jeden sezon i gwarantuje mu zaledwie 7,5 miliona dolarów.

61

KOMENTARZE

  1. Jest kilka zespołów gdzie by się przydał ale żadnego oczywistego,który gotów jest oddać pick.Imo pójdzie za kilka 2-rounderów lub przetrzymają go do lata.

    Lubię to: 3