Blake Griffin rozważa operację kończącą jego sezon

5

W najbliższych dniach skrzydłowy Detroit Pistons Blake Griffin uda się do Los Angeles na spotkanie z lekarzem specjalistą, który precyzyjnie określi stopień urazu jego lewego kolana. Według Chrisa Haynesa z Yahoo! Sports jedną z opcji poważnie braną pod uwagę jest operacja, która niestety wykluczy Griffina z gry do końca sezonu:

Dla ekipy Tłoków informacja o operacji ich lidera może być początkiem końca drużyny w aktualnym składzie. Już kilka dni temu mówiło się o handlowaniu Andre Drummondem, a jeśli Griffin faktycznie musiałby poddać się wielomiesięcznej rehabilitacji, to sezon Pistons można już do reszty spisać na straty.

W poprzednich rozgrywkach Griffin był najlepszym zawodnikiem swojej drużyny i statystycznie rozgrywał swój najlepszy sezon w karierze, wprowadzając Pistons do playoffów. Niestety w sezonie 19/20 kłopoty z kolanem ograniczyły go na razie do 18 rozegranych spotkań, w których zdobywał średnio skromne jak na siebie 15,5 punktu i 4,7 zbiórki.

60

KOMENTARZE

  1. Śledzenie jego postępów na początku zeszłego dziesięciolecia to był mój ulubiony moment lat 10′, szkoda że jego kariera się tak rozjechała przez kontuzje.

    Lubię to: 13