Lakers zainteresowani D.J. Augustinem z Magic

2

Los Angeles Lakers przed lutowym trade deadline chcą skupić się na dodaniu do składu rezerwowego rozgrywającego i choć najczęściej w ostatnich dniach wspominano w tym kontekście powracającego z krótkiej emerytury Darrena Collisona, to pojawiają się również inne pomysły. Z jednym z nich przychodzi do nas Sean Deveney z Heavy.com, według którego Jeziorowcy mogą rozważyć dodanie do składu D.J. Augustina z Orlando Magic:

Augustin może wypłynąć na rynek w najbliższych tygodniach i Lakers na to czekają. Nie mają co prawda możliwości handlowania drugorundowymi pickami aż do 2023 roku, ale mają rookie Talena Hortona-Tuckera, którego Magic wybrali w Drafcie, a ostatecznie wyhandlowali. Lakers będą liczyć na to, że uda im się skusić ekipę z florydy.

Rozgrywający Magic jest w ostatnim roku swojego kontraktu. Mógłby okazać się nadwyżką nad Rajonem Rondo, chociażby ze względu na to, że potrafi być zagrożeniem na dystansie – w karierze trafia 38% rzutów za trzy. W tym sezonie notuje średnio 10,6 punktu i 4,8 asysty na mecz.

91

KOMENTARZE