Luka Doncić bliski dołączenia do Jordan Brand

1

Luka Doncić już w swoim drugim sezonie na parkietach NBA wyrasta na prawdziwą gwiazdę ligi. Prowadzi swoich Dallas Mavericks do zwycięstw i jest poważnie brany pod uwagę w wyścigu po nagrodę MVP. Nawet teraz, kiedy spokojnie leczy uraz uraz kostki i pozostaje poza grą nie przestaje schodzić z nagłówków w Stanach Zjednoczonych.

Fenomenalny 20-latek ze Słowenii pozostaje prawdopodobnie najbardziej łakomych kąsków na rynku obuwniczych wolnych agentów. W ostatnich tygodniach wspominano o tym, że zawodnik Mavericks szuka dla siebie lukratywnego kontraktu z jedną ze znaczących marek, a dzisiaj Shams Charania z The Athletic donosi na Twitterze, że Doncić jest bardzo bliski podpisania długoletniej umowy z Jordan Brand:

Szczegóły dotyczące rozmów o umowie dla Doncića nie zostały jak na razie ujawnione, ale jeśli wierzyć informacjom, to zawodnik już w najbliższych dniach zostanie twarzą linii Air Jordan dołączając tym samym do Ziona Williamsona, Chrisa Paula, Blake’a Griffina i Russella Westbrooka.

81

KOMENTARZE