Kevin Love preferowałby wymianę do Portland Trail Blazers

3

Kevin O’Connor z The Ringer wczoraj raportował o tym, że Kevin Love będzie chciał odejść z Cleveland Cavaliers, jeżeli drużyna z Ohio nadal będzie pozostawać w gronie najgorszych zespołów ligi. Kilkanaście godzin temu padła informacja o tym, że skrzydłowy chciałby przenieść się do drużyny walczącej o mistrzostwo, a teraz mamy bezpośrednie informacje pochodzące ponoć od samego zainteresowanego – Love liczy na przenosiny do Portland:

Ciężko postrzegać Portland Trail Blazers jako kontendera, ale cała sprawa nabierze więcej sensu, jeżeli weźmiemy pod uwagę to, że Love wychował się w Oregonie i występował w szkole wyższej dla tamtejszych Lake Oswego High School.

O’Connor wskazuje również Denver Nuggets jako potencjalnych chętnych na Love’a, ale jeżeli sam zawodnik preferuje przeprowadzkę w rodzinne strony, to najpewniej Blazers będą chcieli zrobić dużo, aby go pozyskać. Ekipa z Portland ma schodzące kontrakty Hassana Whiteside’a i Kenta Bazemore’a, a te wystarczyłyby na wymianę z Cavaliers, jeżeli ci zdecydowaliby się oddać również Tristana Thompsona.

89

KOMENTARZE