David Fizdale coraz bliżej utraty stanowiska

0

Jacy są New York Knicks widzi każdy, kto lubi stracić dwie godziny na oglądanie meczów koszykówki z ich udziałem. Ekipa z Nowego Jorku w fatalnym stylu przegrała spotkanie z Milwaukee Bucks i obecnie z bilansem 4-17 znajduje się na samym dnie ligowej tabeli. Według Iana Begleya z ESPN ta 44-punktowa porażka z drużyną Giannisa Antetokounmpo ostatecznie posadziła trenera Knicks Davida Fizdale’a na gorącym krześle:

Osoba z otoczenia Knicks, która jest moim źródłem, nie ma mocy, aby zwolnić Fizdale’a, ale prawda jest taka, że o jego usunięciu ze stanowiska mówiło się już pod koniec ubiegłego miesiąca. Porażka z Bucks oczywiście nie pomogła. Jeżeli jedna z osób ze sztabu szkoleniowego mówi o nieuchronnej wymianie trenera to znaczy, że coś jest na rzeczy.

O tym, że Fizdale zostanie kozłem ofiarnym można było usłyszeć już kilka tygodni temu. Trener ma podobno pełne poparcie zawodników: RJ Barretta i Bobby’ego Portisa, ale jednocześnie wiadomo, że z obecnym składem żaden trener nie jest w stanie zdziałać cudów.

38