Przerwa na Żądanie EXTRA: Puchar Silvera

5

Bartek Tomczak

Krzysztof Szubarga zaprasza na najnowszą Przerwę na Żądanie EXTRA!

Razem z Michałem Górnym i Maćkiem Kwiatkowskim rozmawiamy przede wszystkim o pomysłach Adama Silvera na podniesienie oglądalności NBA – turniej w trakcie sezonu (Silver Cup!), faza play-in dla miejsc 7-10 oraz zmiana formatu finałów konferencji. Zanim dotarliśmy do tej dyskusji to: oceniliśmy szansę Polaków w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich, sprawdziliśmy czy mecz z Clippers osłabił hype na Lukę Doncicia, zastanawialiśmy się komu na wschodzie NBA oddalibyśmy piłkę w ostatniej akcji meczu, a także wybraliśmy się na kilka minut do Los Angeles, żeby sprawdzić, który z duetów ogląda się lepiej. W fazie zasadniczej Przerwy na Żądanie EXTRA znajdziecie także pochwały dla Carmelo Anthony’ego i dowiecie się jak Maciek (Hornets) i Michał (Bulls) przeżywali ostatni mecz swoich drużyn.

W Plusach i Minusach znalazło się tak dużo rzeczy, że wystarczy, że powiem, że skończyliśmy na… Robercie Lewandowskim.

Na koniec nasz typ na niedzielny szlagier Los Angeles Lakers vs. Dallas Mavericks (22) i podziękowania dla słuchaczy, którzy czekali na podcast.

Rozpiska podcastu (28.11.2019):

1:00 Szanse Polaków na awans na igrzyska olimpijskie
4:00 Luka Doncić
8:30 Kto powinien oddać ostatni rzut w meczu z konferencji wschodniej?
11:40 Powrót Anthony’ego Davis do Nowego Orleanu
14:45 Który duet lepiej się ogląda? James-Davis czy George-Leonard
18:55 Pomysły Adama Silvera – turniej w trakcie sezonu, play-in miejsc 7-10, zmiana playoffów od finałów konferencji
39:30 Carmelo Anthony w Portland Trail Blazers
42:30 Charlotte Hornets vs. Chicago Bulls
47:20 Plusy i minus
1:08:30 Najbardziej czekam na… Los Angeles Lakers vs. Dallas Mavericks

26

KOMENTARZE

 1. To wyrywanie się do odpowiedzi Michała a gdy już ma głos to ciągle yyy no na przykład w Chicago.To samo co Szpakowskim i jego Bayernem ”Jupa Henkesa”…

  Lubię to: 6
 2. “Do półfinałów turnieju awans wywalczą po dwie drużyny z każdej z grup. Ich zwycięzcy zmierzą się ze sobą w wielkim finale turnieju rozstrzygając walkę o bilet do Tokio.”

  Lubię to: 1
 3. Puchar, ale o korzyści związane z salary cap/draftem. Może być puchar dla drużyn nieplayoffowych o wyjątek łączony z wolnym miejscem w salary cap/możliwość restrukturyzacji dowolnego kontraktu. Obie opcje trzeba wykorzystać do następnego roku. Można nimi handlować.
  Albo najzwyczajniej w świecie o pick 15 lub 31.

  Lubię to: 0