Gordon Hayward poddał się operacji, opuści 6 tygodni

4

Adrian Wojnarowski z ESPN poinformował na Twitterze, że skrzydłowy Boston Celtics Gordon Hayward jest właśnie w trakcie operacji kontuzjowanej dłoni. Hayward doznał kontuzji w sobotnim spotkaniu przeciwko San Antonio Spurs, ale dopiero po dzisiejszej konsultacji ze specjalistami w Nowym Jorku udało się wybrać odpowiednią drogę leczenia złamanej kości śródręcza:

Na szczęście jego rehabilitacja nie potrwa aż tak długo jak w przypadku Stepha Curry’ego, który wypadł z gry na trzy miesiące. Shams Charania z The Athletic podaje, że zawodnik Celtics powinien wrócić do gry za około sześć tygodni:

Hayward w tym sezonie zdążył pokazać, że wraca do dyspozycji, którą prezentował jeszcze w barwach Utah Jazz. W ośmiu spotkaniach notował średnio 18,9 punktów, 7,1 zbiórki i 4,1 asysty.

54

KOMENTARZE

 1. Jezus Maryja czy oni sa ze szkla?
  Czy na sali jest ktos kto zlamal reke i MUSIAL miec z tej okazji OPERACJE?

  Moze powinni zaczac pic wiecej mleka zamiast zrec te zelki za 25 meczy

  Lubię to: 6
  • Operacja jest często drogą do praktycznie gwarantowanego odpowiedniego kąta zrostu. Pomagasz ręce być w takiej pozycji, jakiej była przed złamaniem ;) Czy to była konieczność? Ręka i tak zrasta się kilka tygodni, choćbyś brał kąpiele w mleku od urodzenia, więc tutaj jest i tak bez straty dodatkowego czasu ;)

   Lubię to: 15