Wake-Up: Monty, Paco, Rubio i Suns zaczęli sezon 5-2. Lord Isaiah wrócił do piątki

7
fot. AP Photo

Po niespodziewanych zwycięstwach w sobotę, Minnesota Timberwovles i Philadelphia 76ers przegrały swoje drugie mecze zawieszeń Karla-Anthony’ego Townsa i Joela Embiida. Devin Booker rozegrał najefektywniejszy mecz swojej profesjonalnej kariery dla nowych, odrodzonych i normalnych wreszcie Phoenix Suns. W dodatku Booker był mocny w clutch.

Niespodzianka w San Francisco, gdzie wstyd przegrać, a przegrali Trail Blazers. Giannis Antetokounmpo od soboty frunie i frunął w Minnesocie, Houston wygrali mecz, ale w Memphis, Brooklyn pokonał Pelicans, a moi przyszywani WizKids byli wyraźnie lepsi od przetrzebionych kontuzjami Pistons.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułZawodnicy drugiego tygodnia rozgrywek
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (822): Co dalej z Warriors

7 KOMENTARZE

 1. Lubię Monty Williamsa. Może to właśnie TEN trener dla Bookera?
  Jakościowa zmiana gry tej drużyny jest niesamowita.
  W zeszłym sezonie, Suns swoje piąte zwycięstwo osiągnęli 13 grudnia. Mieli już wtedy na koncie 24 porażki.

  Lubię to: 12
 2. Paschal co mecz, robił co chciał. Jak gościu razem z Lee i Bowmanem będą chociaż w połowie trzymali poziom z dzisiejszego meczu to jak wróci Kura i Klej w przyszłym sezonie, to może to dobrze wyglądać.
  Świetne underdog win.

  Lubię to: 5