Neil Olshey podpisuje przedłużenie kontraktu z Blazers

1

W Portland Trail Blazers po udanym sezonie przyszedł czas na rozdawanie nagród. Przedłużenie kontraktu podpisał już trener Terry Stotts, a według najnowszych informacji jego śladem idzie również prezydent do spraw operacji koszykarskich – Neil Olshey:

Według informacji niezawodnego Adriana Wojnarowskiego, przedłużenie będzie obowiązywać Olsheya do końca sezonu 23-24. Poprzednio obowiązujący kontrakt prezydenta Blazers kończył się w 2021 roku i ostatnimi czasy dużo mówiło się o tym, że jego przejęciem są zainteresowani Washington Wizards.

Pod sterami Olsheya Blazers po raz szósty z rzędu zameldowali się w playoffach i po raz pierwszy od 2000 roku wystąpili w Finałach Konferencji Zachodniej.

31

KOMENTARZE

  1. dla mnie cieniem na jego zdolnosc oceny sytuacji, bedzie bedzie podpisanie Evana Turnera i Alen Craba, za ktorego musieli oddac cenny pick 2nd round chyba, w kazdym razie Nets nie wzieli by obciazajacego kontraktu za free. Mayers Leonard, kontrakt do wartosci dodanej zespolu nikly, wielki drewniany klocek nie wart swojej ceny , Brokiem Lopezem to nie bedzie, ktory sieka po 12 prob za 3 w meczu.

    O ile czytalem, nawet na 6graczu, ze wartosc Turnera rosnie wraz z liczba minut spedzonych na boisku, to albo trenerzy PTB nie byli w stanie wykrzesac jego potencjalu, albo nie umia into coaching

    Fajne mieli przejecia w mid season (Nurkic,Kanter,Hood) jako tako dodali wartosc do teamu, wiec tutaj spoko na plus.

    Bilans menadzerskie jako tako, rzutuja na to fatalne kontrakty rozdane w goracze zlota, zwiazane z skokowy wzrostem cap space

    Lubię to: 0