Pelicans mogą przygotowywać swoją kontrofertę dla Lakers

4

Los Angeles Lakers przedstawili ofertę za Anthony’ego Davisa, jednak paczka złożona z Rajona Rondo, Lonzo Balla, Kyle’a Kuzmy i pierwszorundowego picku nie zrobiła na New Orleans Pelicans żadnego wrażenia. Shamsa Charania raportował kilkanaście godzin temu, że Pels nie mają nawet zamiaru odpowiadać Jeziorowcom, dając do zrozumienia, że nie są w najmniejszym stopniu zainteresowani ich propozycją.

Tania Ganguli i Broderick Turner z Los Angeles Times są jednak zdania, że Pelicans w którymś momencie przed trade deadline mogą spróbować przedstawić swoją kontrofertę. Według ich anonimowego źródła z otoczenia drużyny, ekipa z Nowego Orleanu będzie chciała pozyskać od Lakers minimum dwa pierwszorundowe picki w Drafcie. Pelicans chcieliby również włączyć w potencjalny deal więcej swoich graczy, aby nieco rozładować swoje salary.

Choć jednocześnie według najnowszych raportów Adriana Wojnarowskiego z ESPN nie mają zamiaru rozstawać się z Jrue Holidayem, który w związku z sytuacją AD zbiera na rynku najwięcej zainteresowania:

73

KOMENTARZE

 1. Przejęcie Hilla za któryś expiring,Ingram,Kuzma,Hart,Wagner 19′ unprotected 21′ powiedzmy top 10 protected + dwa 2round’y.Moim zdaniem uczciwa oferta,jeśli Pels wolą deal z Celtics lub po prostu olać Lakers to trudno na miejscu Pelinki i Magica nie miałbym sobie nic do zarzucania jeśli to odrzucą,lepszego pakietu na teraz chyba nie da się zbudować.

  Lubię to: 0
  • Nie ma żadnych przecieków odnośnie oferty HOU wiec to tylko gdybanie. Zanim ktoś skrytykuje ofertę Lakers czekam na realną kontrpropozycję a nie życzeniowe myślenie fanów.

   Lubię to: 6
   • A są przecieki dotyczące ofert innych drużyn niż Lakers? Ja nie widziałem, ale czy to oznacza, że ich nie ma? Na pewno są, ale o nich nie słyszymy, a często plotki, które do nas docierają, są już przestarzałe i dotyczą rozmów, które skończyły się niepowodzeniem.
    Dla mnie Houston może być czarnym koniem tego wyścigu po Davisa przez to, że Morey jest bardzo zdeterminowany, żeby jak najlepiej wykorzystać prime Hardena, dlatego może zaproponować Pelicans naprawdę ciekawą paczkę z zawodnikami i 4 pickami.

    Lubię to: 0