Wake-Up: 47 punktów i game-winner PG. 7 wygrana Nuggets. Raptors lepsi od Sixers

8

Denver Nuggets potrzebowali dogrywki w Orlando, ale ostatecznie pokonali gospodarzy, przedłużając swoją serię do siedmiu zwycięstw i zostali samotnymi liderami Zachodu (17-7). LA Clippers zatrzymała defensywa Memphis Grizzlies i spadli na trzecią pozycję, wyprzedzeni przez Oklahomę City Thunder, których na Brooklynie uratował super gorący w czwartej kwarcie Paul George. Tymczasem w Toronto, w meczu na szczycie Konferencji Wschodniej gospodarze pokonali Philadelphię 76ers, mimo że w strzeleckim pojedynku to Jimmy Butler był minimalnie lepszy od Kawhia Leonarda. Był też pojedynek Golden State Warriors z Cleveland Cavaliers, w którym Stephen Curry rzucił 42 punkty. LeBron James również zdobył 42, ale w Los Angeles.

Golden State @ Cleveland 129:105 (Curry 42 – Sexton 21)
Denver @ Orlando 124:118 OT (Murray 31 – Fournier 26)
Washington @ Atlanta 131:117 (Beal 36 – Collins 26)
Oklahoma City @ Brooklyn 114:112 (George 47 – Crabbe 22)
Philadelphia @ Toronto 102:113 (Butler 38 – Leonard 36)
LA Clippers @ Memphis 86:96 (Marjanović 19 – Conley 22)
Detroit @ Milwaukee 92:115 (Griffin 31 – Bledsoe 27)
Charlotte @ Minnesota 104:121 (Lamb 18 – Towns 35)
Dallas @ New Orleans 106:132 (Barnes 16 – Randle 27)
San Antonio @ LA Lakers 113:121 (DeRozan 32 – James 42)

Poprzedni artykułPrzerwa na Żądanie EXTRA: Zmiana w Chicago, kryzys w San Antonio