Draymond Green komentuje swój konflikt z Kevinem Durantem

3

Na kilka godzin przed meczem z Houston Rockets, Draymond Green w rozmowie z dziennikarzami odniósł się do swojej pyskówki z Kevinem Durantem:

Draymond przyznał, że rozmawiał już z Durantem na temat tego co zaszło i obaj zawodnicy nie będą robić z powodu całego zajścia wielkiej afery – “idziemy dalej” przekonuje Green.

Co ciekawe, w odpowiedzi na pytania Huntera Atkinsa z Houston Chronicle, Green w dość enigmatyczny sposób wypowiadał się w kwestii wolnej agentury swojego kolegi z drużyny:

Nigdy nie zmienię tego, kim jestem. Dużo czytałem na temat tego, czy “zmusiłem Kevina Duranta do odejścia z Warriors?” Cokolwiek zdecyduje zrobić Kevin, cokolwiek zdecyduje zrobić Klay w swojej wolnej agenturze, przeżyliśmy razem parę wspaniałych lat i zawsze będę ich wspierał.

85

KOMENTARZE

  1. Każda era ma swój koniec. Teraz management musi wybrać, czy dogrywa sezon tym składem i ma mistrza. A od lata budować zespół na nowo. Najpewniej bez KD, a najlepiej też bez DG. Da się za nich ściągnąć wartościowych zawodników. Nadal mając cup-space w miejsce KD mogą liczyć na podpisanie Butlera, lub Leonarda i dalej jest dobrze.

    Lubię to: 2