Luke Walton już teraz na gorącym krześle

2

Według doniesień Adriana Wojnarowskiego i Dave’a McMenamina z ESPN, prezydent Los Angeles Lakers Magic Johnson przed ostatnim meczem Jeziorowców upomniał oraz dał do zrozumienia trenerowi Luke’owi Waltonowi, że kiepski start w wykonaniu drużyny nie powinien się przydarzyć:

Według raportów dziennikarzy ESPN, Walton został powiadomiony, że w tym momencie znajduje się pod presją wyników bardziej niż kiedykolwiek, a zwycięstwa mają przyjść prędzej niż później. Walton nie wydaje się być specjalnie zaniepokojony całą sprawą – w rozmowie z mediami stwierdził, że “nie czuje, aby gdzieś się wybierał”:

Wojnarowski podaje, że kilka osób w organizacji Lakers doświadczyło już presji wywieranej ze strony Magica i nie jest to nic niezwykłego, jednocześnie przypominając, że Johnson nie był na tym stanowisku, na którym jest, kiedy Jeziorowcy zatrudniali Waltona w 2016 roku.

W tym momencie Lakers legitymują się bilansem 3-5 i w tabeli Konferencji Zachodniej wyprzedzają jedynie Dallas Mavericks, Houston Rockets i Phoenix Suns. Szansę na poprawę wyniku będą mieli już jutro w spotkaniu przeciwko Portland Trail Blazers.

86

KOMENTARZE