Timberwolves oczekują Erica Gordona od Rockets

4

W czwartek Houston Rockets wznowili rozmowy na temat wymiany Jimmy’ego Butlera, proponując Timberwolves cztery pierwszorundowe picki w Drafcie – tak informował Adrian Wojnarowski z ESPN. Kilkanaście godzin później Shams Charania z The Athletic potwierdził doniesienia Woja, dodając od siebie, że w wymianę mieli być włączeni również pozostający poza grą Brandon Knight oraz Marquese Chriss. Jednocześnie Charania zaznaczył, że Wolves nie są zachwyceni propozycją Rockets i nie mają zamiaru na nią przystawać.

Dzisiaj Malika Andrews z ESPN raportuje o tym, że negocjacje w tej sprawie nie zostały zerwane, jednak ekipa z Minnesoty nie przyjmie żadnej oferty, w którą nie będzie włączony Eric Gordon. On i P.J. Tucker byli łączeni w wymianie tuż po ogłoszeniu decyzji Butlera, ale dla Rockets obaj zawodnicy pozostają zbyt ważnymi elementami drużyny.

Dziennikarka dodaje, że według jej ligowych źródeł Generalny Menedżer Wilków Scott Layden został przez właściciela Glena Taylora oddelegowany do znalezienia dobrej wymiany dla Butlera, podczas gdy coach Tom Thibodeau ma zająć się wyłącznie trenowaniem drużyny.

22

KOMENTARZE

  1. Nie rozumiem skad to marudzenie na Wolves? Od szrotu od Miami doszli juz do 4!!! pierwszo rundowych pickow, widac ze granie twardo im poplaca, poczekajmy jak to sie skonczy. Czy wziecie Knighta i Chrissa nie jest jednoznaczne z rezygnacja z PO? Oni czas przebudowy powinni miec juz za soba a nie wchodzic w kolejna. I CP3 na tym kontrakcie bym nie chcial ;)

    Lubię to: 8