Wake-Up: Przedsezonowe starcie JR Smith vs. Marcus Smart

8
fot. League Pass

LeBron James tym razem tylko z ławki oglądał występy swoich kolegów, otwierając długą listę nieobecności podczas trzech meczów rozegrany minionej nocy. Na boisku nie pojawili się też między innymi Kyrie Irving, Gordon Hayward, Kevin Love, Victor Oladipo, Mike Conley, Marc Gasol czy Danilo Gallinari. Norma w preseason… Ale jak na okres przygotowawczy wyjątkowo nerwowo zrobiło się już w pierwszej kwarcie spotkania w Q Arena.

Boston @ Cleveland 102:113 (Rozier, Morris 17 – Zizić 20)
Indiana @ Memphis 104:109 OT (Holiday 20 – Jackson Jr. 18)
LA Clippers @ LA Lakers 103:87 (Williams 19 – Kuzma 15)

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułLonnie Walker IV wypada z gry na 6-8 tygodni
Następny artykułSitarz: Najgorsi (8): Ścięcia

8 KOMENTARZE

  1. Smart trochę śmieszny, trochę żałosny. Najpierw staje w obronie swojego wielkiego kolegi z drużyny, który nie potrzebuje takiego wstawiennictwa (i do tego ewidentnie przeciąga JR w tych dwóch piruetach). Atakuje bardzo honorowo od tyłu w głowę, sadzi się do wyprowadzenia ciosu, po czym chce załatwić sprawę poza boiskiem. Jest w lidze już tak długo, że powinien się trochę ogarnąć. A liga powinna mu to trochę ułatwić nakładając na niego jakaś pokaźną karę. Jak ludzie jego zacietosc i waleczność na boisku, tak trochę stereotypowo widać, że nie idzie to z mądrością w parze.

    Lubię to: 18