Flesz: Brett Brown próbuje zmienić coś co działa świetnie

8
fot. AP Photo

Markelle Fultz jest o niebo bardziej utalentowany niż J.J. Redick. Ma długość ramion, zachowuje bardzo dobry balans.

J.J. Redick jest natomiast dziś dużo lepszym koszykarzem niż Markelle Fultz, ale Brett Brown w meczach preseason zamiast Redicka wystawia od pierwszych minut właśnie Fultza. Co ważniejsze, trener Philadelphia 76ers próbuje zmienić najlepszą piątkę poprzedniego sezonu na wschód od Oakland.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTypy na sezon 2018/19: Minnesota Timberwolves
Następny artykułClippers nie odpuszczają w sprawie Butlera

8 KOMENTARZE

 1. Fultz wyglądał okropnie dzisiaj i Sixers w tych momentach też wyglądali okropnie. Nie wiedzieli co robią, a sam Markelle mam wrażenie, biegał jak spłoszony kurczak po parkiecie machając rękami. Wyglądało to trochę tak, jakby biegał szybciej niż myślał…
  Fajnie wyglądał Shamet, dobrze wybiegał na pozycje by oddać rzuty, które trafiał. Dla niego plus, dla Makreli kilka minusów.

  Lubię to: 2
  • Czy to nie jest tak, że sixers muszą jak najszybciej dowiedzieć się czy mają gracza kalibru All-star czy nie? w kontekście budowania contendera na lata muszą wzmocnić teraz / w przyszłym roku bo Joel już ma maxa, a za chwilę maxa będzie miał Simmons – elastyczność po tym kroku będzie ograniczona. Muszą szybko podjąć decyzję czy stawiają na Markella w kontekście trzeciej gwiazdy czy biorąc All-stara z rynku nie są gotowi nim handlować – chodzi nie tylko o rozwój Fultza ale również chemię w drużynie.
   W tym sezonie czy grają z JJem w piątce czy Fultzem nadal są pewniakami na 2 rundę / finał konferencji ale finał z Warriors / Rockets / Thunder (jak redaktor odważnie to ja też się pokuszę!) dla mnie dość jednostronny – zreszą Boston też poza zasiegiem.
   Dlatego zupełnie nie zgadzam się z opinią autora tekstu – długofalowo dobra decyzja dl drużyny (niekoniecznie dla Fultza).

   Lubię to: 2
 2. Najlepsza piątka na wschód od Oakland? Odważne, Wiem, że w statystykach może tak wyjdzie, ale w play-off, podczas prawdziwego pojedynku men-to-men, na pewno nie wyglądali lepiej niż 60% pierwszej piątki Bostonu.

  Lubię to: 10
 3. Pytanie, nie dałem rady wczoraj obejrzeć meczu w całości, na C+, poda ktoś namiary aby móc go obejrzeć na internecie? Drugie pytanie czemu publiczność buczała na Redrica?

  Lubię to: 0