Flesz: 15 drużyn, 15 najważniejszych pytań – Zachód

3
fot. newspix.pl

Jakie jest najważniejsze pytanie, na które 15 drużyn Konferencji Zachodniej szukało będzie w nadchodzącym sezonie odpowiedzi? Trenerzy patrzą na skład w szatni, GM’owie wybiegają daleko w przyszłość. Są drużyny, w których tych pytań jest wiele i trudno wybrać jest to jedno kluczowe. W innych, ze świecą szukać tego co faktycznie najistotniejsze. Natomiast jeszcze inne zespoły muszą spojrzeć w lustro i zapytać się czym faktycznie są, i jaki jest sens trwać w tym dalej.

Sacramento Kings. Czy możemy budować zespół na Foxie i Bagley’u?

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTypy na sezon 2018/19: Detroit Pistons
Następny artykułKyrie Irving zamierza podpisać za rok nowy kontrakt z Celtics

3 KOMENTARZE

  1. Oby faktycznie się zmeniło w sezonie, bo ten offseason to tragedia by nie powiedzieć wypalenie/olewka (no może nie licząc Adama – dla niego szacunek za systematyczność i postęp w rzemiośle). Oby tylko tak się z dnia na dzień pstryczek znaleźć i przełączyć…

    Lubię to: 6