Wyniki corocznej ankiety wśród Generalnych Menedżerów

0

Coroczna ankieta wśród Generalnych Menedżerów, to jak zawsze ciekawe spojrzenie na NBA ze strony osób, które (przynajmniej w założeniu) muszą posiadać dużą wiedzę na temat tego, jak powinien funkcjonować świat koszykówki.

Jak co roku GM-owie anonimowo odpowiadają na szereg wszelakiej maści pytań, a ich procentowe odpowiedzi są później publikowane za pomocą wszystkim dobrze znanej strony nba.com. Oprócz standardowych pytań o zwycięzcę nadchodzącego sezonu, czy o zdobywcę przyszłorocznej nagrody MVP, mamy tutaj także pytania na temat tego, wokół którego z zawodników chcieliby oni rozpocząć budowanie swojej nowej drużyny – oto kilka z nich:

-LeBron James oraz Kevin Durant to faworyci w wyścigu o MVP kolejnego sezonu – odpowiednio 30% i 27% ankietowanych wskazało ich na zwycięzców.

-Giannis Antetokounmpo i Anthony Davis to gwiazdy, wokół których organizacje najchętniej budowały swoją przyszłość. Co ciekawe ubiegłoroczny zwycięzca w tej kategorii, czyli Karl-Anthony Towns nie otrzymał w tym roku nawet jednego głosu.

-Dołączenie DeMarcusa Cousinsa do Golden State Warriors Menedżerowie wskazali jako najbardziej zaskakujący ruch offseason.

-Los Angeles Lakers to zespół, który według ankietowanych zaliczył najbardziej udany offseason. Za Jeziorowcami znaleźli się Toronto Raptors.

-Luka Doncic to faworyt do zgarnięcia nagrody Rookie of The Year, jednak Menedżerowie wybierając z tej klasy Draftu graczy, którzy mogą za 5 lat stać się najlepszymi, wskazali na Deandre Aytona i Jarena Jacksona Jr.

Poprzedni artykułTypy na sezon 2018/19: New Orleans Pelicans
Następny artykułMiami Heat faworytami w wyścigu po Butlera